Kontakti

Lietuva    Latvija     Igaunija

Altas IT office building | Altas IT

Galvenā mītne  

Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Viļņa, Lietuva
info@altasit.lt
www.altasit.eu www.emitlight.com
+370 5 233 7700
Sazinies ar mums

Darba laiks  

I-V  8:00 - 17:00 (GMT+2)
VI-VII closed

Uzņēmuma rekvizīti 

"Altas IT", SIA
Reģistrācijas numurs / Uzņēmuma identifikators: 303331318
PVN numurs:  LT100008660715
Adrese: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127, Vilnius, Lietuva
E-pasts: info@altasit.lt
Bankas konta numurs: LT277300010139490614
Bankas kods: 73000
SWIFT kods: HABALT22
Banka: "Swedbank"
Altas IT team | Altas IT

Rolandas Gudelis

Izpilddirektors

    +370 5 233 7700
  rolandas.gudelis@altasit.lt  

Altas IT team | Altas IT

Mishel Shtivelberg

Pārdošanas direktors

  +370 614 40830
  mishel.shtivelberg@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Andrius Ruginis

Tehniskais direktors

  +370 687 93306  
  andrius.ruginis@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Anželika Kaminskaja

Administrators

    +370 5 233 7700
   anzelika.kaminskaja@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Vaidas Jucius

Departamenta vadītājs

  +370 685 85018
  vaidas.jucius@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Vitalijus Rūgys

Vecākais projektu vadītājs

  +370 611 39164
   vitalijus.rugys@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Vilius Andriuškevičius

Projektu vadītājs

    +370 614 14378
   vilius.andriuskevicius@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Dovilė Dabašinskaitė

Eksporta vadītājs

  +370 5 219 5264
   dovile.dabasinskaitė@emitlight.com

Altas IT team | Altas IT

Margarita Krankalytė-Rudzinskienė

Grāmatvedis

  +370 613 17116
   margarita@altasit.lt

Altas IT team | Altas IT

Tomaš Petrovski

Inženiera vietnieks

  +370 612 11130
   tomas.petrovski@altasit.lt

Altas IT office building | Altas IT

Uzņēmuma rekvizīti 

"Altas IT", SIA
Reģistrācijas numurs / Uzņēmuma identifikators: 40103448367
PVN numurs: LV40103448367
Adrese: Stopiņu nov., Dreiliņi, Noliktavu iela 7, LV-2130, Latvija
E-pasts: altas@altas.lv
Altas IT team | Altas IT

Māris Balčuns

Administratīvais vadītājs

  +371 66100650
  maris.balcuns@altas.lv

Altas IT team | Altas IT

Lauris Grīns

PĀRDOŠANAS VADĪTĀJS

    +371 27897917
   lauris.grins@altas.lv

Altas IT team | Altas IT

Evita Kopāne

Biroja Vadītāja 

  +371 66100650
   evita.kopane@altas.lv

Altas IT team | Altas IT

Oskars Pirags

Biznesa attīstības direktors

    +371 28 627 694
   oskars.pirags@altas.lv

Altas IT team | Altas IT

Gatis Osins

ATBALSTA NODAĻAS VADĪTĀJS

  +371 66 100 650
    gatis.osins@altas.lv

Galvenā mītne  

Maakri tn 19/1 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10145
janek.hintsov@altas.ee
+372 505 8803

Darba laiks  

I-V  8:00 - 17:00 (GMT+2)
VI-VII closed

Janek Hintsov

Izpilddirektors

    ‎+372 505 8803
  janek.hintsov@altas.ee